Logo ZGK
 
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Autobus testowy Autosan

17-07-2017

Widok autobusu z przodu i z lewego boku

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 14.07.2017 r. do 08.08.2017 r. na liniach komunikacyjnych obsługiwanych przez naszą Spółkę będzie testowany AUTOBUS SANCITY 9LE.

Jest to najmniejszy z produkowanych przez Spółkę Autosan autobusów przeznaczonych do obsługi ruchu miejskiego. Testowany autobus jest niskowejściowy o maksymalnej pojemności całkowitej 64 osób – w tym liczba miejsc siedzących/stojących  16/48.

Dla zainteresowanych poniżej udostępniamy link, pod którym można znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat testowanego autobusu: http://www.autosan.pl/sancity-9le.

 

 Widok autobusu z przodu i prawego boku   Widok autobusu w środku  

                                                     Widok autobusu w środku 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
Adres korespondencyjny
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych ZGK w Cieszynie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie oświadczam, że dane podaję dobrowolnie. Osobie podającej dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Wyrażam również zgodę na otrzymywanie informacji poprzez wiadomość drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)